Bahis SiteleriPadişahbet PromosyonlarPromosyonlar

%20’YE VARAN ANLIK SPOR KAYIP BONUSU

858fd6d5ff2802ca6b600c78bdc01b62 1022 news

20’YE VARAN ANLIK SPOR KAYIP BONUSU

1. Bu promosyondan faydalanabilmek için minimum 20TL yatırım gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tüm yatırım metotları ile yatırımlarınız için spor kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

2. Yatırım bonusumuzdan faydalanan üyelerimiz bu bonustan faydalanamamaktadır. Her yatırım adına bir bonus talep edilebilmektedir.

3. 20TL-999TL’ye kadar yatırımlarınıza %15,
1000TL ve üzeri yatırımlarınıza %20 kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

4. Kayıp bonusu yatırım miktarınız üzerinden verilmektedir.

5. Kayıp bonusu aktarımları 24 saatlik kâr-zarar durumunuz hesaplanarak aktarılmaktadır. Belirtilen 24 saatlik süreçte kârda olan üyelerimiz kayıp bonusundan faydalanamamaktadır.

6. Spor kayıp bonusumuzun 1 kez aldığınız bonus miktarı kadar çevrimi bulunmaktadır. Tekli kuponlarda 1.30 oran ve üzeri, kombinelerde bir maçın 1.30 ve üzeri olması gerekmektedir. 24 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar için işlem gerçekleştirilmemektedir.

7. Kayıp bonusu talep edebilmeniz için hesabınız da 2TL’den fazla bakiye ve sonuçlanmamış bahsiniz bulunmaması gerekmektedir.

8. Sitemiz kural dışı faaliyetlerde bulunan üyelere Padişahbet hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak bloke etme yetkisine sahiptir.

9. Bu promosyondan her yatırımı için sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini ve aynı adres bilgilerini vb. gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir.

10. Padişahbet istediği zaman üyelerinden kimlik, ikamet belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suiistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip) sadece yatırılan anapara bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

11. Padişahbet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

12. Padişahbet Genel Bonus Kuralları bu promosyon için geçerlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu